Blog

KURULUŞUMUZ;

Kendini Dinle , 31 Ocak 2018 tarihinde internet üzerinden yayın hayatına başlamıştır.

SLOGANIMIZ;
Damar Fm Türkiye , “Türkiye’nin En İyi İnternet Radyosu” sloganı ile yayın hayatını kesintisiz sürdürmektedir.

TEKNOLOJİMİZ;
Kendini Dinle, 64 kbps Mp3&AAC Plus yayın akışı ile CD kalitesinde dinlenebilmektedir.

Yayın Tarzımız ;


Kendini Dinle’yi dinlemiş olanlar olaya hakimdir.

Ancak gecenin bir yarısı gerçekleştiğinden, dinleme fırsatı olmayanlar için ufak bir açıklama yapalım istedik.. Tolga’nın, askerlik süresi içerisinde, gecelerden bir gece kendine bile anlatamadığı derin bir pişmanlık ve yalnızlık duygusu ile aklına gelmiş garip bir oluşum, Kendini Dinle.

Kendini Dinle sadece bir radyo programı değil, gerçekten iyi ruhu olan iyi insanların bir arada olacağı ya da hepimizin nefes alacağı bir alan veya platform.

​Lakin, Kendini Dinle’nin oluşup ortaya çıkması için Tolga’ya bir yol arkadaşı gerekiyordu. Herkesin bildiği gibi, Kendini Dinle’ye Yunus ve Yüsra katıldı ve aslında Kendini Dinle’nin kuruluş sürecinde Tolga’nın yol arkadaşı oldu.

Hepimizin hayatında pişmanlıkları muhakkak var ancak bu pişmanlıkları yaşayarak hayatımızı daha güzel bir hale getiriyoruz. En azından bize göre “Keşke” demek yerine, istediklerimizi yapıp pişman olmak daha çekici.

​Uzun bir makale ile programı ya da Kendini Dinle’yi en ince ayrıntısına kadar anlatmayı çok isterdik ancak gerek olmadığını düşünüyoruz.

Ayrıca, Kendini Dinle’nin kadim hale gelen üyelerinin de Kendini Dinle’ye büyük katkıları olduğunun altını çizmek istiyoruz. Kendini Dinle öyle bir ruh ki; herkes işin bir ucundan tutuyor desek yanlış olmaz.​

Yine de; Kendini Dinle sizler sayesinde var oldu gibi klişe ifadeler beklemeyin bizden. Kendini Dinle’yi biz kurduk ve sizlere; “Bizimle gelir misiniz?” diyoruz.

Kendini Dinle Yönetimi

GENEL KURUCUMUZUN BASIN AÇIKLAMASI

Tolga Şenyıl Tarafından Şubat 2005’te Bursa Merkezli Olarak Kurulan Radyo Nilüfer’de Yayınlarında Aşk’a, Sevgiye, Ayrılığa ve Mutluluğa Ağırlık veren Tarafsız Slow Müzik Radyosu olan Radyo Nilüfer ile Yayın Hayatına Başlayarak 02 Şubat 2014 tarihinde ise Damar Fm Türkiye isimli internet radyosu ile birçok kitleye sesini ulaştırmış olan prodüksiyon ekibimiz ile birlikte 29 Ocak 2018 tarihinde ise yeni projesi olan Kendini dinle olarak yayın hayatına başlayan radyodan kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmeye devam ediyor.

Bu Zamana Kadar 400’ü geçik Konuk Ağırladık, 800’ye Yakın proje/organizasyonda yer aldık ve ekibimizde neredeyse 120’ye yakın kişi geldi geçti.Şuan ise 34 kişilik ekibimiz ile çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Kategoriler

Rastgele Yazılar

Sosyal Medyada Biz+