Blog

Kendini Dinle’yi dinlemiş olanlar olaya hakimdir.

Ancak gecenin bir yarısı gerçekleştiğinden, dinleme fırsatı olmayanlar için ufak bir açıklama yapalım istedik.. Tolga’nın, askerlik süresi içerisinde, gecelerden bir gece kendine bile anlatamadığı derin bir pişmanlık ve yalnızlık duygusu ile aklına gelmiş garip bir oluşum, Kendini Dinle.

Kendini Dinle sadece bir radyo programı değil, gerçekten iyi ruhu olan iyi insanların bir arada olacağı ya da hepimizin nefes alacağı bir alan veya platform.

​Lakin, Kendini Dinle’nin oluşup ortaya çıkması için Tolga’ya bir yol arkadaşı gerekiyordu. Herkesin bildiği gibi, Kendini Dinle’ye Yunus ve Yüsra katıldı ve aslında Kendini Dinle’nin kuruluş sürecinde Tolga’nın yol arkadaşı oldu.

Hepimizin hayatında pişmanlıkları muhakkak var ancak bu pişmanlıkları yaşayarak hayatımızı daha güzel bir hale getiriyoruz. En azından bize göre “Keşke” demek yerine, istediklerimizi yapıp pişman olmak daha çekici.

​Uzun bir makale ile programı ya da Kendini Dinle’yi en ince ayrıntısına kadar anlatmayı çok isterdik ancak gerek olmadığını düşünüyoruz.

Ayrıca, Kendini Dinle’nin kadim hale gelen üyelerinin de Kendini Dinle’ye büyük katkıları olduğunun altını çizmek istiyoruz. Kendini Dinle öyle bir ruh ki; herkes işin bir ucundan tutuyor desek yanlış olmaz.​

Yine de; Kendini Dinle sizler sayesinde var oldu gibi klişe ifadeler beklemeyin bizden. Kendini Dinle’yi biz kurduk ve sizlere; “Bizimle gelir misiniz?” diyoruz.

Kendini Dinle Yönetimi





Kategoriler

Rastgele Yazılar

Sosyal Medyada Biz+